2015-16 Women's Basketball Schedule DI

Date Away Home Status Links
October
Sat. 3 Jamboree #   Central Arizona   2:00 PM EDT
  Scrimmage @ Avondale, AZ
Sun. 4 South Georgia Tech #   TCC Jamboree   TBA
  @ Tallahasssee Community College
  Darton State #   TCC Jamboree   TBA
  TCC Jamboree
  Central Georgia Tech   TCC Jamboree   TBA
  Tallahassee, FL
  Albany Tech #   Tallahassee Community College Jamboree   TBA
  Barton #   TBA   TBA
  @ Overland Park, KS
  Crowder   Heartland Jamboree (scrimmage)   TBA
  @ Overland Park, KS
  Northwest Florida State #   Tallahassee Jamboree   TBA
  Tallahassee, FL
  Southern Challenge Jamboree   Tallahassee   9:00 AM EDT
Tue. 6 Shawnee #   Three Rivers   7:00 PM EDT
  Scrimmage
Thu. 8 Hiwassee College #   Cleveland State   5:00 PM EDT
Fri. 9 Garden City # 0 Frisco, TX 0 Final
  Shalin Hoops Showcase (Scrimmage) Frisco, TX
  State Fair #   TBA   TBA
  Texas Jamboree @ Frisco, TX
  Cloud County #   Doane College   7:15 PM EDT
Sat. 10 Andrew #   TBA   TBA
  JUCO Jamboree @ Darton State College
  Southeast JUCO Jamboree #   Darton State   TBA
  Southeast JUCO Jamboree
  South Georgia Tech #   Darton Jamboree   TBA
  @ Darton State College
  Central Georgia Tech   Darton College Jamboree   TBA
  Albany, GA
  East Georgia State   Darton   TBA
  Exhibition @ Darton College
  Shelton State #   SE JUCO Jamboree (scrimmage)   TBA
  SE JUCO Jamboree (scrimmage) @ Darton College, Albany, GA
  Holmes #   Southeast Jamboree   TBA
  @ Albany, Ga.
  Mississippi Gulf Coast # 29 Atlanta Metro 30 Final - OT
  @ Southeast JUCO Jamboree, Albany, Ga.
  Panola   Southwestern Christian   TBA
  Scrimmage Tyler, TX @ Tyler Junior College
  Wiley College   Panola   TBA
  Scrimmage Tyler, TX @ Tyler, TX
  TBA #   Tyler   TBA
  Rose City Scrimmage
  Albany Tech #   Darton State College Jamboree   9:00 AM EDT
  Chattahoochee Tech #   SE Juco Jamboree   9:00 AM EDT
  Dakota #   Lake Region State   9:00 AM EDT
  Kaskaskia #   TBA   10:00 AM EDT
  Illinois Central College Jamboree
  West Georgia Tech #   Florida State Jacksonville   10:30 AM EDT
  Miles Community College (Scrimmage)   Dawson   1:00 PM EDT
  Glendive, MT
  Danville Area #   Jefferson (MO)   2:00 PM EDT
  @ ICC Jamboree
  Georgia Highlands #   SE Juco Jamboree   4:00 PM EDT
  Southeast Juco Jamboree @ Darton State College
  Jefferson (MO) #   Rock Valley   5:00 PM EDT
  @ ICC Jamboree
  Trinidad State #   Northern New Mexico University   5:30 PM EDT
  Jefferson (MO) #   Olney Central   6:00 PM EDT
  @ ICC Jamboree
Sun. 11 Murray State #   Dave Neely Showcase   TBA
  @ Fieldhouse USA
  Barton #   TBA   TBA
  @ Frisco, TX
  Seward County #   Shalin Hoops Showcase   TBA
  Frisco, Texas @ Frisco, Texas
  Crowder   JUCO Showcase (scrimmage)   TBA
  @ Frisco, TX
  Shalin Hoops Jamboree #   Butler   TBA
  Scrimmage @ Frisco, TX
  Iowa Western   TBA   TBA
  Women's Juco Showcase (Scrimmage) @ Frisco, TX
  Odessa   TBA   TBA
  Shalin Hoops Showcase (Scrimmage)
  Baton Rouge #   TBD   TBA
  JUCO Showcase @ Frisco, TX
  Panola   Eastern Arizona   TBA
  Scrimmage Frisco, TX
  Eastern Wyoming #   Sheridan   TBA
  scrimmage
  Northeastern #   Sheridan   TBA
  Dave Neely Jamboree   Northwest Kansas Tech   TBA
  Kirkwood Jamboree #   Marshalltown   1:00 AM EDT
  Scrimmage @ m
  Dave Neely's Super Scrimmage #   Frank Phillips   11:00 AM EDT
  Scrimmage @ Frisco, Tx
  Western Oklahoma State %   Scrimmage   12:00 PM EDT
  @ Fresco, TX
  Northeastern   Sheridan Jamboree - Scrimmage   12:00 PM EDT
  Northeastern Oklahoma A&M   Jamboree   2:00 PM EDT
  @ Frisco TX
  Lincoln Trail   Mineral Area   2:00 PM EDT
  Scrimmage
Tue. 13 Albany Tech #   Middle Georgia State   5:30 PM EDT
  Dyersburg State   Williams Baptist   6:00 PM EDT
  Scrimmage Game
  McCook #   Cloud County   6:15 PM EDT
  Three Rivers #   Shawnee   7:00 PM EDT
  Mesa #   Central Arizona   7:00 PM EDT
  Scrimmage
  Kansas Wesleyan University #   Cloud County   8:15 PM EDT
Wed. 14 Brewton Parker College   East Georgia State   5:30 PM EDT
  Scrimmage
  Valley City State University # 0 Lake Region State 0 Final
  Florida Memorial College #   Miami Dade   7:30 PM EDT
Fri. 16 Sheridan #   Salt Lake   TBA
  Western Wyoming # 0 SLCC Jamboree Scrimmage 0 Final
  Shawnee #   Bethel Jamboree   1:00 PM EDT
  Jamboree
  Palm Beach State   Northwood   2:00 PM EDT
  Otero # 40 Seward County 54 Final
  Liberal, Kansas
  Concordia College (scrimmage) #   Shelton State   3:00 PM EDT
  Hesston #   Hutchinson   5:00 PM EDT
  Central Wyoming #   Eastern Wyoming   5:00 PM EDT
  Scrimmage
  Snow   Salt Lake Jamboree   9:00 PM EDT
  Salt Lake Jamboree
  Tucson Sol #   Central Arizona   10:00 PM EDT
  Scrimmage
Sat. 17 Central Georgia Tech   LJ Kilby Jamboree   TBA
  Cleveland, TN
  Cleveland State #   Scenic City JUCO Jamboree   TBA
  @ Ooltewah High School Ooltewah, Tennessee
  Crowder   The Courts Jamboree (scrimmage)   TBA
  @ Springfield, MO
  Kennedy-King #   Rock Valley College Jamboree   TBA
  State Fair #   TBA   TBA
  The Courts @ Springfield, MO
  Tyler #   TBA   TBA
  SAWBC Showcase Scrimmage @ Dallas, TX
  Chattahoochee Tech #   Scenic City Jamboree   9:00 AM EDT
  SAWBC Super Scrimmage #   Frank Phillips   11:00 AM EDT
  Scrimmage @ Frisco, Tx
  Georgia Highlands #   TBA   12:00 PM EDT
  @ Chattanooga, TN
  LSU-Alexandria #   Baton Rouge   12:00 PM EDT
  Dawson   Western Nebraska CC (Scrimmage)   1:00 PM EDT
  Scottsbluff, NE
  Dawson CC and Eastern Wyoming   Western Nebraska   1:00 PM EDT
  Dickinson State University #   Bismarck State   2:00 PM EDT
  Dyersburg State   Crowley's Ridge   3:00 PM EDT
  Scrimmage Game
  Eastern Wyoming College (Scrimmage)   Dawson   3:00 PM EDT
  Blinn #   JUCO Scrimmage   6:00 PM EDT
  Scrimmage @ Frisco, Texas
Sun. 18 Lincoln Land #   Southwestern Illinois   TBA
  Jefferson (MO) #   TBA   TBA
  @ SWIC Jamboree
  Wabash Valley #   Southwestern Illinois   10:00 AM EDT
  SWIC Jamboree
  Kaskaskia #   TBA   10:00 AM EDT
  Southwestern Illinois College Jamboree
  Albany State College # 50 South Georgia Tech 76 Final
Mon. 19 Northeastern   Chadron State College - Scrimmage   9:00 PM EDT
Tue. 20 Texas Southern University #   Blinn   3:00 PM EDT
  Exhibition Game (closed to the public)
  All Army Team   East Georgia State   5:30 PM EDT
  Scrimmage
  Garden City #   Friends   7:00 PM EDT
  Friends University Scrimmage
Wed. 21 Mississippi Delta   Copiah-Lincoln   12:00 PM EDT
  Scrimmage @ Southwest Mississippi Community College
  Copiah-Lincoln   Dillard Univeristy   4:00 PM EDT
  Scrimmage @ Southwest Mississippi Community College
  Wabash Valley #   University of Southern Indiana   4:30 PM EDT
  Scrimmage at the University of Southern Indiana
  Johnson & Wales #   Miami Dade   5:00 PM EDT
  Western Wyoming # 0 Central Wyoming 0 Final
  Scrimmage
  Palm Beach Atlantic   Palm Beach State   6:00 PM EDT
  Copiah-Lincoln   Baton Rouge   7:00 PM EDT
  @ Southwest Mississippi Community College
  Kennedy-King #   South Suburban   7:30 PM EDT
Thu. 22 Barton #   Fort Hays State University   3:00 PM EDT
  Cleveland State #   Bryan College   5:00 PM EDT
  Spartanburg Methodist # 0 Erskine College 0 Final
  Scrimmage
  Saint Mary's of the Woods   Lincoln Trail   7:00 PM EDT
  Scrimmage
Fri. 23 Seward County #   Mid-America Showcase   TBA
  Overland Park, Kansas @ Overland Park, Kansas
  Garden City # 0 Overland Park, KS 0 Final
  Shalin Hoops Showcase (Scrimmage) Overland Park, KS
  Crowder   Mid-America Showcase (scrimmage)   TBA
  @ Overland Park, KS
  State Fair #   TBA   TBA
  Midwest JUCO Jamboree @ Overland Park, KS
  Shalin Hoops Jamboree #   Butler   TBA
  Scrimmage @ Overland Park, KS
  Iowa Western   TBD   TBA
  Women's Juco Showcase (Scrimmage) @ Overland Park, KS
  Barton #   TBA   TBA
  @ Overland Park, KS
  Shelton State #   AUM/Faulkner University (scrimmage)   TBA
  Sheridan #   Black Hills State University   TBA
  Trinidad State #   Mid-America Showcase   TBA
  @ Overland Park, KS
  Jefferson (MO) #   Kansas City Kansas   10:30 AM EDT
  @ Mid-America Showcase
  Cloud County #   TBD   12:30 PM EDT
  Midwest Showcase @ Lenexa, KS
  Northeastern Oklahoma A&M   Jamboree   2:00 PM EDT
  @ Overland Park MO
  Denmark Tech #   Shaw University   3:00 PM EDT
  Snow   Dixie State University   5:00 PM EDT
  Blinn #   Texas A&M University-Kingsville   6:00 PM EDT
  Exhibition Game
  Concordia College - Scrimmage #   Northeastern   6:00 PM EDT
  Bismarck State #   Minot State University   7:30 PM EDT
Sat. 24 Grand View Jamboree #   Marshalltown   TBA
  Scrimmage @ Des Moines, IA
  Northwest Florida State #   Troy University   TBA
  Troy, AL
  Iowa Western   TBA   TBA
  Midwest Juco Jam (Scrimmage) @ Wichita, KS
  Odessa   Saint Mary's University   TBA
  Scrimmage
  Western Nebraska #   South Dakota Tech   TBA
  Dawson   University of Mary (Scrimmage)   TBA
  Wallace-Selma   Andalusia   10:00 AM EDT
  Jamboree Women @ Andalusia
  Western Oklahoma State %   Scrimmage   11:00 AM EDT
  @ neutral site
  Dillard University #   Baton Rouge   12:00 PM EDT
  Hesston #   Lamar   12:00 PM EDT
  Scrimmage @ Lamar
  Northeastern   Colorado Christian - Scrimmage   1:00 PM EDT
  Murray State #   Oklahoma Angels   2:00 PM EDT
  Lamar #   Labette   3:00 PM EDT
  Scrimmage @ Wichita, KS
  Western Texas #   Midwestern State University   4:00 PM EDT
  Dyersburg State   Fisk University   4:00 PM EDT
  Scrimmage Game
  Lamar #   Hutchinson   4:00 PM EDT
  Scrimmage @ Wichita, KS
Sun. 25 ASA Brooklyn #   East Carolina University   TBA
  Exhibition
  Wabash Valley # 0 University of Illinois Springfield 0 Final
  Scrimmage at the University of Illinois Springfield
  South Georgia Tech # 73 Coastal College of Georgia 64 Final
Mon. 26 Phoenix #   Central Arizona   7:00 PM EDT
  Scrimmage
Tue. 27 Cloud County #   Fort Hays State University   5:00 PM EDT
  Tennessee Wesleyan College #   Cleveland State   5:30 PM EDT
  Frank Phillips #   OPSU   6:30 PM EDT
  Scrimmage
  Basketball Preview Night #   Seward County   7:00 PM EDT
  Liberal, Kansas
  Williston State College (Scrimmage)   Dawson   7:30 PM EDT
  Glendive, MT
  Marshalltown #   Central College   8:00 PM EDT
  Scrimmage @ Pella, IA
  Copiah-Lincoln   William Carey   8:00 PM EDT
  Scrimmage
Wed. 28 Our Lady of the Lake University #   Blinn   8:00 PM EDT
  Exhibition Game
Thu. 29 Marshalltown #   Grinnell College   8:00 PM EDT
  Scrimmage @ Grinnell, IA
Fri. 30 Shelton State #   Stillman College (scrimmage)   TBA
  Brown Mackie 60 Northern Oklahoma Tonkawa 83 Final
  @ Ark City, KS
  CCBC Catonsville 40 Harford 99 Final
  Northern Oklahoma Enid 71 Pratt 66 Final
  @ Great Bend
  Moberly Area 53 Carl Albert State 66 Final
  @ Sedalia, MO
  Tabor JV 68 Seward County 71 Final
  Hutchinson, Kansas @ Hutchinson, Kansas
  Lenoir #   Denmark Tech   3:00 PM EDT
  Temple 71 Angelina 65
  @ Mclennan College
  Murray State 78 Southwestern Christian 54 Final
  @ Houston, TX
  Northeast 96 Williston State 77 Final
  @ Whapeton, ND
  Albany Tech 57 Coastal Alabama - Bay Minette 70 Final
  Alabama Southern Community College Classic @ Monroeville
  Howard (TX) 64 Victoria College 32 Final
  Western Texas 66 Eastern Arizona 71 Final
  @ New Mexico JC
  Southern Idaho 76 Northwest 54 Final
  @ Sheridan, Wyo.
  Utah State Eastern 63 Central Wyoming 72 Final
  Tip Off Classic @ Casper, WY
  All Stars 61 Northeastern 49 Final
  @ Gillette College
  Florida State Jacksonville 70 Palm Beach State 66 Final
  @ Indian River
  Kansas Wesleyan University 43 Cowley 86 Final
  Western Nebraska #   Black State State   4:00 PM EDT
  Pensacola State 80 Central Georgia Tech 72 Final
  @ Marriana, FL
  Georgia Highlands 87 Roane State 71 Final
  @ Morristown, TN
  Bethany College JV 49 Northwest Kansas Tech 81 Final
  Daytona State 87 Broward 63 Final
  Baltimore City 59 Tallahassee 67 Final
  @ Neutral
  Webber International JV 48 Indian River State 61 Final
  IMG 90 Santa Fe 110 Final
  Santa Fe Tip-Off Classic
  ASA Brooklyn #   Queens College   6:00 PM EDT
  Scrimmage
  Cisco 62 San Jacinto-North 65 Final
  Three Rivers 93 Southwestern Illinois 64 Final
  @ Wabash Valley
  Dallas Diesel #   Frank Phillips   6:00 PM EDT
  Scrimmage @ Texan Dome
  Southwest Texas Junior College 24 Midland 113 Final
  Odessa College Classic @ Odessa, TX
  SWCID 2 Ranger 0 Final
  Ranger forfeit
  West Georgia Tech 46 Snead State 70 Final
  Mississippi Gulf Coast 72 Southwest Tennessee 63 Final
  @ Baton Rouge, LA
  Kirkwood 52 State Fair 53 Final
  McDonald's Classic
  Redlands 54 Barton 55 Final
  Jackson State 39 Crowder 90 Final
  @ Harrison, AR
  Bethany College JV 31 Butler 94 Final
  Blinn 75 Victoria College 44 Final
  North Central Missouri 49 Hutchinson 85 Final
  Owens 39 Walters State 57 Final
  Walters State Classic
  Trinidad State 34 South Plains 84 Final
  Kilgore 54 McLennan 53 Final
  McLennan Classic
  Arkansas Baptist 66 Bossier Parish 67 Final
  @ Baton Rouge, LA
  Delgado 67 Coastal Alabama - Monroeville 63 Final
  North Iowa Area 76 North Dakota SCS 51 Final
  Fort Carson 77 Sheridan 74 Final
  Bismarck State 89 Miles 46 Final
  Central Arizona 55 New Mexico 69 Final
  Tate Branch Thunderbird Classic
  Western Wyoming 102 Montana Western JV 50 Final
  Northwest Florida State 79 Atlanta Metropolitan 64
  Atlanta, GA
  Connors State 38 Odessa 54 Final
  Wrangler Club Classic
  Lamar 75 Gillette 129 Final
  Otero * 43 Casper 78 Final
  Gulf Coast State 82 Central Florida 61 Final
  @ Gainesville, FL
  Pinella County Job Corp 17 Chipola 145 Final
  Marianna, FL
  Parkland 70 Wabash Valley 75 Final
  Game 2 of the Rotary Classic
  Oglala Lakota College (Holiday Inn Classic) 33 Dawson 99 Final
  Glendive, MT
  Shawnee 104 Lindenwood Belleville JV 58 Final
  Fort Hood Lady Warriors 58 Baton Rouge 59 Final
  Lady Bear Classic
  Salt Lake 78 Mesa 49 Final
  Colorado Northwestern 98 Little Big Horn 39 Final
  Tohono O'odham 46 Snow 75 Final
  Snow College Classic
Sat. 31 Southwest Tennessee 98 Bossier Parish 90 Final
  Palm Beach State 73 Webber JV 36 Final
  Summer Hill Prep 27 Darton State 109 Final
  Darton Classic
  Cuyahoga 67 Kennedy-King 72 Final
  Wallace State 47 Cleveland State 60 Final
  North Iowa Area 98 Williston State 77 Final
  NDSCS tournament @ Wapheton, N.D.
  Crowder 82 Arkansas State Mid-South 62 Final
  @ Harrison, AR
  University of the Southwest JV 44 Western Texas 101 Final
  Aaniiih Nakoda College 63 Bismarck State 111 Final
  @ Miles City, MT
  Colorado Northwestern 79 Salish Kootenai College 52 Final
  @ Crow Agency, MT
  IMG Academy 75 Central Florida 95 Final
  Santa Fe Tip Off @ Santa Fe College
  Florida State Jacksonville 61 Indian River State 45 Final
  East Georgia State 70 Denmark Tech 80 Final
  @ Denmark, South Carolina
  Baltimore City 46 Northwest Florida State 69 Final
  Atlanta, GA @ Atlanta, GA
  Cisco 82 Southwest Assemblies Of God University 78 Final
  @ San Jac
  Garden City # 0 West Texas A&M 0 Final
  Canyon, TX (Scrimmage)
  Redlands 93 Pratt 57 Final
  Trinidad State 47 Frank Phillips 71 Final
  @ Levelland, TX
  Oklahoma Wesleyan JV 31 Coffeyville 89 Final
  Southwestern Illinois 55 Parkland 46 Final
  @ Wabash Valley
  Wayland Baptist JV 57 Clarendon 92 Final
  Kirkwood 44 Moberly Area 51 Final
  @ Sedalia, MO
  Kansas Wesleyan JV 54 Northern Oklahoma Tonkawa 87 Final
  @ Tonkawa
  Tohono O'odham 31 Salt Lake 88 Final
  Snow College Classic @ Ephraim, UT
  Seward County 91 North Central Missouri 56 Final
  Hutchinson, Kansas @ Hutchinson, Kansas
  Jackson State 46 North Arkansas 79 Final
  Dallas Diesel 96 South Plains 84 Final
  Martin Methodist College JV 28 Columbia State 81 Final
  Collin 71 Southern-Shreveport 56 Final
  Coastal Bend 55 Hill 87 Final
  Ottawa JV 51 Allen County 82 Final
  Temple 57 Kilgore 77 Final
  @ Waco, TX
  Paris 72 Weatherford 52 Final
  Coastal Alabama - Bay Minette 56 Delgado 38 Final
  Alabama Southern Community College Classic @ Monroeville
  Pinella County Job Corp 0 Pensacola State 2 Final
  Forfeit @ Marianna, FL
  Fort Carson 70 Northwest 63 Final
  @ Sheridan, WY
  Central Wyoming * 76 Otero 56 Final
  Tip Off Classic @ Casper, WY
  Campbell County All-Stars 67 Lamar 51 Final
  @ Gillette College
  Spartanburg Methodist 82 Thomas Nelson 29 Final
  Hampton, VA
  Roane State 64 Owens 75 Final
  Walters State Classic @ Morristown, Tenn.
  Southern Crescent Tech 42 South Georgia Tech 86 Final
  @ Albany, GA
  Gulf Coast State 80 Santa Fe 56 Final
  Santa Fe Tip-Off Classic
  ASA Miami 0 Eastern Florida State 2 Final
  Tallahassee 78 Atlanta Metropolitan 54 Final
  Three Rivers 69 Wabash Valley 94 Final
  Game 4 of the Rotary Classic
  Connors State 65 Midland 73 Final
  Odessa College Classic @ Odessa, TX
  United Tribes Tech 104 Little Big Horn 50 Final
  Central Arizona 92 Texas Storm 74 Final
  @ Hobbs
  Monroe CC 66 Vincennes 57 Final
  Cincinnati State Classic @ Cincinnati, OH
  Northeast 82 North Dakota SCS 65 Final
  NDSCS tournament
  Mississippi Gulf Coast 77 Baton Rouge 82 Final - OT
  Lady Bears Classic
  Central Georgia Tech 48 Chipola 93 Final
  Marianna, FL
  Murray State 93 LSU Eunice 71 Final
  Rocky Mountain College JV 52 Miles 93 Final
  Mesa 59 Snow 69 Final
  Hillsborough 73 Miami Dade 95 Final
  Georgia Highlands 51 Walters State 52 Final
  Southwest Texas JC 20 Odessa 117 Final
  Wrangler Club Classic
  Southeastern Illinois 67 Lincoln Land 56 Final
  @ John A Logan
  Dyersburg State   LeMoyne Owen College   6:00 PM EDT
  Scrimmage Game
  Brown Mackie 32 Cowley 82 Final
  Nueta Hidatsa Sahnish College (Holiday Inn Classic) 72 Dawson 71 Final
  Glendive, MT
  Western Wyoming 88 Montana Western JV 46 Final
  Albany Tech 81 Coastal Alabama - Monroeville 100 Final
  Eastern Wyoming 53 Air Force Prep 70 Final
  @ north platte
  Northern Oklahoma Enid 79 Barton 77 Final
  Carl Albert State ^ 52 State Fair 63 Final
  McDonald's Classic
  Tabor College JV 43 Hutchinson 80 Final
  Angelina 62 McLennan 55 Final
  McLennan Classic
  Southwestern Christian 48 San Jacinto-North 81 Final
  Southern Idaho 80 Sheridan 67 Final
  Eastern Arizona 77 New Mexico 70 Final
  Tate Branch Thunderbird Classic
  Team Nebraska 63 McCook 92 Final
  Northeastern 53 Gillette 82 Final
  Utah State Eastern 74 Casper 71 Final
  Tip Off Classic
  John Wood 56 John A. Logan 85 Final
  Leech Lake 45 Lake Region State 96 Final
 
November
Sun. 1 Spartanburg Methodist 38 Bryant & Stratton (VA) 72 Final
  Norfolk, VA
  John Wood 62 Southeastern Illinois 66 Final
  @ Carterville, IL
  Leech Lake 67 Lake Region State 102 Final
  Western Texas 81 Central Arizona 78 Final
  @ Hobbs
  Southern Crescent Tech 47 Darton State 90 Final
  Darton Classic
  Eastern Wyoming 86 Midland JV 52 Final
  @ North Platte
  University of Jamestown JV 62 Dawson 76 Final
  Glendive, MT
  South Suburban 44 Vincennes 77 Final
  @ Cincinnati, OH
  Lincoln Land 55 John A. Logan 87 Final
  Neosho County 74 Wentworth Military 33 Final
  Summer Hill Prep 16 South Georgia Tech 109 Final
  @ Albany, GA
  McCook All-Stars 53 McCook 89 Final
  Texas Storm 68 New Mexico 86 Final
  Tate Branch Thunderbird Classic
Mon. 2 Jones 112 Northwest Mississippi 118 Final - OT
  Northeast Tipoff Classic @ Booneville, Miss.
  Miami Dade 75 Webber JV 29 Final
  Denmark Tech 73 Southern Crescent Tech 46 Final
  Brewton Parker College 63 Andrew 74 Final
  Lindenwood Belleville University -- JV 58 Olney Central 74 Final
  Wayland University J.V. % 53 Western Oklahoma State 73 Final
  Pearl River 61 Delgado 52 Final
  SWCID 23 Frank Phillips 92 Final
  Colby 57 Kansas Wesleyan JV 68 Final
  Pratt 82 Northern Oklahoma Tonkawa 80 Final - OT
  Talladega College JV 33 East Mississippi 71 Final
  Clarendon 72 Hill 95 Final
  Lawson State 49 Itawamba 75 Final
  Motlow State 62 Snead State 84 Final
  Shelton State 105 Bishop State 34 Final
  Coahoma * 44 East Central (MS) 91 Final
  Wallace-Selma 66 Meridian 63 Final
  Oklahoma Wesleyan JV 55 Northeastern Oklahoma A&M 88 Final
  ASA Brooklyn 96 Rowan Burlington 46 Final
  Holmes 68 Copiah-Lincoln 74 Final
  State Fair 33 Butler 66 Final
  Allen County 65 Cottey 56 Final
  Mountain View 40 Eastern Oklahoma State 100 Final
  Hinds 62 Mississippi Delta 59 Final
  St. Gregory's JV 0 Seminole State (OK) 86 Final
  Southwest kansas jv 62 Redlands 84 Final
Tue. 3 Lincoln 2 Sauk Valley 0 Final
  Sauk Valley Forfeit
  Louisburg 88 Clinton (SC) 52 Final
  U of the Cumberlands JV 57 Cleveland State 64 Final
  ASA Miami 0 Miami Dade 2 Final
  Webber International JV 39 Florida State Jacksonville 77 Final
  Daytona State 67 Tallahassee 75 Final
  Berry College #   Georgia Highlands   6:00 PM EST
  Angelina 74 Southern-Shreveport 52 Final
  Triton 73 Richard J. Daley 33 Final
  Coffeyville 59 Northeastern Oklahoma A&M 66 Final
  Jones 74 Northeast Mississippi 59 Final
  Northeast Tipoff Classic
  Temple 44 Blinn 68 Final
  Mineral Area 85 Southeastern Illinois 68 Final
  McLennan 56 San Jacinto-North 79 Final
  Pensacola Christian 63 Lurleen B. Wallace 46 Final
  LSU Eunice 55 Bossier Parish 97 Final
  Rend Lake 60 Parkland 67 Final
  @ Home
  Longview Elite 26 Jacksonville 104 Final
  Coastal Alabama - Monroeville 59 Southern Union State 84 Final
  Southwestern Christian College JV 38 Connors State 63 Final
  Cloud County 61 Northeast 62 Final
  Baton Rouge 59 Southwest Mississippi 62 Final
  obu club 41 Redlands 101 Final
  Kilgore 66 Southwestern Christian 41 Final
  Little Big Horn 29 Dawson 102 Final
  Glendive, MT
  William Penn JV 53 Marshalltown 58 Final - OT
  Marshalltown, IA
  Dodge City 88 Northwest Kansas Tech 58 Final
  Dallas Crest 60 Tyler 72 Final
Wed. 4 Chattahoochee Valley 37 East Georgia State 58 Final
  Daytona State 87 Indian River State 61 Final
  Brewton Parker JV 49 Albany Tech 64 Final
  Hillsborough 85 St. Petersburg 57 Final
  6605 5th Avenue, North in St Petersburg
  Garden City 72 Western Oklahoma State 35 Final
  Ottawa University 52 Neosho County 60 Final
  Butler 86 Clarendon 60
  Dyersburg State 81 Shawnee 91 Final
  Atlanta Metropolitan 71 Lawson State 89 Final
  Panola 78 Weatherford 46 Final
  Our Lady of the Lake University 90 Coastal Bend 57 Final
  Cisco 54 Howard (TX) 59 Final
  Allen County 52 Crowder 97 Final
  Fort Scott 51 Independence 68 Final
  Lindenwood - Belleville (JV) 63 Jefferson (MO) 97 Final - 2OT