2019-20 NJCAA Baseball Schedule DIII

Date Away Home Status Links
August
Fri. 30 Humber College #   Niagara County   6:00 PM EDT
  9 innings @ Washuta Park
Sat. 31 Humber College #   Niagara County   2:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Humber College #   Niagara County   4:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
 
September
Fri. 6 Owens #   Owens   TBA
  Intersquad Scrimmage
Sat. 7 Owens #   Owens   TBA
  Intersquad Scrimmage
  Ontario Terriers #   Jamestown   12:00 PM EDT
  Fall Baseball
  Long Island All-Stars 6 Rhode Island 1 Final - 7 innings
  WNY Prospects #   Niagara County   2:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Ontario Terriers #   Jamestown   3:00 PM EDT
  Fall Baseball
  WNY Prospects #   Niagara County   4:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
Sun. 8 Brock University #   Niagara County   12:00 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Ontario Terriers #   Jamestown   12:00 PM EDT
  Fall Baseball
  Long Island All-Stars 1 Rhode Island 11 Final - 7 innings
  Brock University #   Niagara County   2:00 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
Tue. 10 Hibbing ^   Itasca   TBA
  Double header
  Hibbing   Itasca   TBA
Wed. 11 Team Mako   Rhode Island   12:00 PM EDT
Thu. 12 Elgin #   Waubonsee   3:30 PM EDT
  Sugar Grove, IL (Fall Ball Scrimmage)
  Elgin #   Waubonsee   6:00 PM EDT
  Sugar Grove, IL (Fall Ball Scrimmage)
Fri. 13 Eastfield #   Ranger   2:00 PM EDT
  Alvin   Coastal Bend   3:00 PM EDT
  Doubleheader
Sat. 14 WNY Prospects #   Jamestown   TBA
  Fall Baseball
  Waubonsee #   Triton   9:00 AM EDT
  Fall Ball Scrimmage @ Puma Classic (Grand Park Sports Complex) Westfield, IN.
  Northern Essex #   University of Maine   10:00 AM EDT
  Penn State-Fayette #   Westmoreland   10:00 AM EDT
  WNY Prospects #   Jamestown   11:00 AM EDT
  Fall Baseball
  Mercer County   Middlesex County   11:00 AM EDT
  Ottawa Knight #   Cayuga   12:00 PM EDT
  Owens #   University of Findlay   12:00 PM EDT
  Fall Ball #1 - DH
  Prince George's #   Anne Arundel   12:00 PM EDT
  NY Greys   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Lake Michigan #   Waubonsee   12:30 PM EDT
  Fall Ball Scrimmage @ Puma Classic (Grand Park Sports Complex) Westfield, IN
  NY Greys   Rhode Island   1:00 PM EDT
  Coastal Bend   Wharton County   2:00 PM EDT
  Doubleheader
  Full Circuit #   Niagara County   2:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Prince George's #   Anne Arundel   2:30 PM EDT
  Full Circuit #   Niagara County   4:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
Sun. 15 Jamestown #   Penn State Dubois   TBA
  Fall Baseball
  Jamestown #   Penn State Dubois   12:00 PM EDT
  Fall Baseball
  Lake Area Dodgers #   Owens   12:00 PM EDT
  Fall Ball #2 - DH
  NY Greys   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Academy Stars #   Niagara County   1:00 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Academy Stars #   Niagara County   3:00 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
Mon. 16 Rainy River #   Mesabi Range   6:30 PM EDT
  Scrimmage
Wed. 18 L&M   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Eastfield   North Central Texas   1:00 PM EDT
Thu. 19 Dakota #   Northland   4:00 PM EDT
  Itasca   Bemidji state university   5:00 PM EDT
  Double header
  Dakota #   Northland   6:30 PM EDT
  Itasca   Bemidji state university   8:00 PM EDT
Fri. 20 Waubonsee #   Sauk Valley   Cancelled
  Dixon, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  Waubonsee #   Sauk Valley   Cancelled
  Dixon, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  St. Cloud Tech #   Anoka-Ramsey   Cancelled
  Scrimmage
  Terriers- Canada #   Cayuga   8:30 PM EDT
  @ Santaro Field
Sat. 21 Bergen   Concordia College   11:00 AM EDT
  @ Scrimmage
  Lorain County #   Lakeland   12:00 PM EDT
  Fall Scrimmage
  Owens #   Bowling Green State University   1:00 PM EDT
  Fall Ball #3 - Nine Inning Game
  Rhode Island   Southern Union State   1:00 PM EDT
  Rhode Island   Southern Connecticut Bombers   1:00 PM EDT
  Laredo   Coastal Bend   1:30 PM EDT
  @ Wharton, Tx
  Canisius College #   Niagara County   3:00 PM EDT
  @ Lockport High School
  Bay College #   Hibbing   3:00 PM EDT
  @ Northland College, Ashland, WI
  CLC Alumni #   Central Lakes   4:00 PM EDT
  Canisius College #   Niagara County   5:00 PM EDT
  @ Lockport High School
  Bay College #   Hibbing   5:30 PM EDT
  @ Northland College, Ashland, WI
  Coastal Bend   Wharton County   6:30 PM EDT
  Terriers- Canada #   Cayuga   8:00 PM EDT
Sun. 22 Connecticut Bombers   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Corning #   Cayuga   12:00 PM EDT
  Miami Valley Prospects #   Owens   12:30 PM EDT
  Fall Ball #4 - DH
  Bay College #   Hibbing   1:00 PM EDT
  @ Northland College, Ashland, WI
  Connecticut Bombers   Rhode Island   1:00 PM EDT
  Coastal Bend   Alvin   1:00 PM EDT
  @ Wharton, Tx
  Bay College #   Hibbing   3:30 PM EDT
  @ Northland College, Ashland, WI
Mon. 23 Vermilion #   Rainy River   5:00 PM EDT
  Scrimmage
Wed. 25 L&M   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Century #   Concordia St Paul   5:00 PM EDT
Thu. 26 Rainy River #   Vermilion   6:30 PM EDT
  Scrimmage
Fri. 27 Team Manitoba   Itasca   TBA
  Team Manitoba   Itasca   TBA
  North Central University #   Anoka-Ramsey   6:00 PM EDT
  Scrimmage
Sat. 28 Hudson Valley #   Southern Connecticut   11:00 AM EDT
  Aurora University #   Waubonsee   Cancelled
  Sugar Grove, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  Rhode Island   New Haven   12:00 PM EDT
  Washtenaw College #   Owens   1:00 PM EDT
  Fall Ball #6 - DH
  Niagara Jr. Thunderwolves #   Cayuga   2:00 PM EDT
  Aurora University #   Waubonsee   Cancelled
  Sugar Grove, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  Central Lakes #   University of Minnesota Duluth   2:00 PM EDT
  Rhode Island   New Haven   3:00 PM EDT
Sun. 29 Suffolk Univeristy #   Northern Essex   10:00 AM EDT
  Bloomfield college   Bergen   11:00 AM EDT
  @ Scrimmage
  Niagara County #   D'Youville College   12:00 PM EDT
  @ Northtowns Center
  L&M   Rhode Island   12:00 PM EDT
  L&M   Rhode Island   1:00 PM EDT
  Olive-Harvey #   Waubonsee   1:30 PM EDT
  Sugar Grove, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  Niagara County #   D'Youville College   2:00 PM EDT
  @ Northtowns Center
  Olive-Harvey #   Waubonsee   4:00 PM EDT
  Sugar Grove, IL. (Fall Ball Scrimmage)
Mon. 30 Fort Scott   North Arkansas   5:00 PM EDT
 
October
Wed. 2 L&M   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Cedar Valley   North Central Texas   1:00 PM EDT
  North Lake #   Ranger   3:00 PM EDT
Thu. 3 University of Houston- Victoria   Coastal Bend   3:00 PM EDT
  Doubleheader
Fri. 4 Tyler   Panola   11:00 AM EDT
  Fall Conference Tournament @ UT Tyler
  Mid Michigan #   Owens   2:00 PM EDT
  Fall Ball #7 - DH
  Bossier Parish #   Tyler   7:00 PM EDT
  @ UT Tyler
Sat. 5 NECC Alumni Game #   Northern Essex   9:00 AM EDT
  Cobleskill #   Hudson Valley   11:00 AM EDT
  Bergen   Adelphi University   11:00 AM EDT
  @ Scrimmage
  Samurai   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Prince George's   Anne Arundel   12:00 PM EDT
  Westmoreland #   Pitt-Greensburg   12:00 PM EDT
  Michigan Utility #   Owens   1:00 PM EDT
  Fall Ball #8 - DH
  Samurai   Rhode Island   1:00 PM EDT
  Anoka-Ramsey #   St. Cloud Tech   Cancelled
  Scrimmage
  Palo Alto College   Coastal Bend   1:00 PM EDT
  Doubleheader
  Century #   Minnesota Duluth   1:00 PM EDT
  Hilbert College #   Niagara County   2:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Prince George's   Anne Arundel   2:30 PM EDT
  Hilbert College #   Niagara County   4:30 PM EDT
  @ Sal Maglie Stadium
  Waubonsee #   Olive-Harvey   5:30 PM EDT
  Chicago, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  Angelina   Tyler   7:00 PM EDT
  Fall Conference Tournament @ Tyler
  Waubonsee #   Olive-Harvey   8:00 PM EDT
  Chicago, IL. (Fall Ball Scrimmage)
Sun. 6 Lasell College #   Northern Essex   10:00 AM EDT
  Michigan Utility #   Owens   12:00 PM EDT
  Fall Ball #9 - Nine Inning Game
  Connecticut Bombers   Rhode Island   12:00 PM EDT
  Connecticut Bombers   Rhode Island   12:00 PM EDT
Mon. 7 Waubonsee #   Elgin   3:00 PM EDT
  Elgin, IL. (Fall Ball Scrimmage)
  Waubonsee #   Elgin   5:30 PM EDT
  Elgin, IL. (Fall Ball Scrimmage)
Tue. 8 University of Minnesota Club Team #   Anoka-Ramsey   7:00 PM EDT
  Scrimmage
Wed. 9 Bossier Parish #   Tyler   TBA
  Mike Carter Field
  Southern Maine Community College #   Northern Essex   3:30 PM EDT
  Niagara County #   Diamond Pro   5:00 PM EDT
  @ TBA
  Niagara County #   Diamond Pro   7:00 PM EDT
  @ TBA
Fri. 11 Rhode Island   Bryant University   Cancelled
  North Central Texas   Cedar Valley   1:00 PM EDT
Sat. 12 St Joseph's College Brooklyn   Suffolk County   11:00 AM EDT
  *Scrimmage
  CCBC Essex #   Prince George's   12:00 PM EDT
  Scrimmage
  Dominican College   Bergen   12:00 PM EDT
  @ Scrimmage
  Texas A&M International University   Coastal Bend   3:00 PM EDT
  Doubleheader
Sun. 13 Saint Anselm #   Northern Essex   11:00 AM EDT
  Rhode Island   JWU   12:00 PM EDT
  Rhode Island   roger williams   12:00 PM EDT
  Central Lakes #   Bemidji state university   2:00 PM EDT
Wed. 16 Ranger #   Eastfield   2:00 PM EDT
  Brookdale   Mercer County   6:00 PM EDT
  @ Veterans Park
Fri. 18 Owens #   Owens   TBA
  Family Weekend - Red & Black Series
  Coastal Bend   University of Houston- Victoria   1:00 PM EDT
  Doubleheader
Sat. 19 Owens #   Owens   TBA
  Family Weekend - Red & Black Series
  Northern Essex #   Bryant University   TBA
  Bergen   University of Bridgeport   11:00 AM EDT
  @ Scrimmage
  Milwaukee Area Tech #   Bay College   12:00 PM EDT
  Coastal Bend   Wharton County   2:00 PM EDT
  Doubleheader
  Milwaukee Area Tech #   Bay College   2:30 PM EDT
Sun. 20 Owens #   Owens   TBA
  Family Weekend - Red & Black Series
Tue. 22 Coastal Bend   Laredo   3:00 PM EDT
  Doubleheader
Wed. 23 Ranger #   North Lake   TBA
Thu. 24 Coastal Bend   Our Lady of the Lake University   1:00 PM EDT
  Doubleheader
 
November
Fri. 1 Coastal Bend   Our Lady of the Lake University   2:00 PM EDT
  Doubleheader
 
December
Sat. 7 Bronx   Southern Maryland   12:00 PM EST
 
January
Sat. 25 North Lake   LSU Eunice   7:00 PM EST
Sun. 26 North Lake   LSU Eunice   2:00 PM EST
Mon. 27 North Lake   LSU Eunice   2:00 PM EST
Wed. 29 Cisco   Brookhaven   1:00 PM EST
  Cisco   Brookhaven   4:00 PM EST
Fri. 31 Frank Phillips   Richland   8:00 PM EST
 
February
Sat. 1 Rockingham   Wake Tech   12:00 PM EST
  Ting Park (Holly Springs, NC)
  Southwest Collegiate Prep   North Lake   1:00 PM EST
  Two seven-inning games
  Frank Phillips   Richland   2:00 PM EST
  Frank Phillips   Richland   5:00 PM EST
Sun. 2 Wake Tech   Rockingham   TBA
  Southwest Collegiate Prep   North Lake   1:00 PM EST
  Two seven-inning games
Tue. 4 Mountain View   Wiley College   12:00 PM EST
  Mountain View   Wiley College   3:00 PM EST
Wed. 5 North Lake   Cisco   1:00 PM EST
  Vernon   Richland   1:00 PM EST
  Johnson County   Brookhaven   3:00 PM EST
  North Lake   Cisco   4:00 PM EST
  Vernon   Richland   4:00 PM EST
Thu. 6 Johnson County   Brookhaven   1:00 PM EST
  Johnson County   Brookhaven   5:00 PM EST
Fri. 7 Lenoir   Rockingham   1:30 AM EST
  Johnson County   Brookhaven   1:00 PM EST
  Hesston   Mountain View   2:00 PM EST
  Hesston   Mountain View   4:00 PM EST
  Eastfield   Blinn   5:00 PM EST
  Eastfield   Blinn   8:00 PM EST
  Nine-inning game
Sat. 8 Thomas Nelson CC   Wake Tech   11:00 AM EST
  Ting Park (Holly Springs, NC)
  Rockingham   Lenoir   1:00 PM EST
  McCook   North Lake   1:00 PM EST
  Two seven-inning games
  Eastfield   Blinn   1:00 PM EST
  Nine-inning game
  North Central Missouri   North Arkansas   2:00 PM EST
  Rockingham   Lenoir   3:00 PM EST
  Odessa   Coastal Bend   3:00 PM EST
  Coastal Bend Tournament - Beeville, TX
  North Central Missouri   North Arkansas   4:00 PM EST
Sun. 9 Thomas Nelson CC   Wake Tech   10:00 AM EST
  Ting Park (Holly Springs, NC)
  Thomas Nelson CC   Wake Tech   1:00 PM EST
  Ting Park (Holly Springs, NC)
  McCook   North Lake   1:00 PM EST
  Two seven-inning games
  North Central Missouri   North Arkansas   1:00 PM EST
  North Central Missouri   North Arkansas   3:00 PM EST
Mon. 10 Brookhaven   Letourneau JV   5:00 PM EST
  Brookhaven   Letourneau JV   8:00 PM EST
Wed. 12 Mountain View   Tyler   1:00 PM EST
  Southwest Post Grad   Brookhaven   1:00 PM EST
  North Lake   Cisco   1:00 PM EST
  Mountain View   Tyler   4:00 PM EST
  North Lake   Cisco   4:00 PM EST
  Southwest Post Grad   Brookhaven   4:00 PM EST
Fri. 14 TCS Postgrad   Mountain View   1:00 PM EST
  North Lake   Ranger   1:00 PM EST
  Two seven-inning games
  TCS Postgrad   Mountain View   4:00 PM EST
  North Lake   Ranger   4:00 PM EST
Sat. 15 Roane State   Surry   12:00 AM EST
  Southern Maryland   Thomas Nelson CC   11:00 AM EST
  Cumberland County   Bryant & Stratton (VA)   12:00 PM EST
  Southern Maryland   Thomas Nelson CC   1:00 PM EST
  Cisco   Cedar Valley   1:00 PM EST
  Cumberland County   Bryant & Stratton (VA)   3:30 PM EST
  Roane State   Surry   4:00 PM EST
  Cisco   Cedar Valley   4:00 PM EST
Sun. 16 Roane State   Surry   12:00 AM EST
  Single 9
  Cumberland County   Bryant & Stratton (VA)   1:00 PM EST
  Kansas City Kansas   Brookhaven   1:00 PM EST
Mon. 17 Vernon   Brookhaven   1:00 PM EST
  Mountain View   SAGU   3:00 PM EST
  Vernon   Brookhaven   4:00 PM EST
Tue. 18 Blinn   Coastal Bend   3:00 PM EST
  Blinn   Coastal Bend   6:00 PM EST
Wed. 19 North Lake *   Mountain View   2:00 PM EST
  Richland *   Brookhaven   3:00 PM EST
Thu. 20 North Lake *   Eastfield   3:00 PM EST
Fri. 21 Highland (KS)   North Arkansas   1:00 PM EST
  SUNY Adirondack   Cumberland County   2:00 PM EST
  Mountain View *   North Lake   2:00 PM EST
  Highland (KS)   North Arkansas   3:00 PM EST
  Brookhaven *   Richland   3:00 PM EST
Sat. 22 Ancilla   Milwaukee Area Tech   11:00 AM EST
  @ Vincennes, IN
  SUNY Adirondack   Cumberland County   12:00 PM EST
  Frederick   Surry   12:00 PM EST
  Finger Lakes   Southern Maryland   12:00 PM EST
  Mountain View *   North Lake   12:00 PM EST
  Highland (KS)   North Arkansas   1:00 PM EST
  Brookhaven *   Richland   1:00 PM EST
  Finger Lakes   Southern Maryland   2:00 PM EST
  Frederick   Surry   2:30 PM EST
  SUNY Adirondack   Cumberland County   2:30 PM EST
  Eastfield *   North Lake   3:00 PM EST
  Milwaukee Area Tech   Vincennes   4:00 PM EST
Sun. 23 Frederick   Surry   12:00 PM EST
  Milwaukee Area Tech   Vincennes   12:00 PM EST
  Frederick   Surry   2:30 PM EST
Mon. 24 North Iowa Area   Hibbing   7:00 AM EST
  Game played at U.S. Bank Staduim @ Minneapolis, Minn.
  North Iowa Area   Hibbing   10:00 AM EST
  Game played at U.S. Bank Staduim @ Minneapolis, Minn.
  Mountain View   Hill   12:00 PM EST
  Mountain View   Hill   3:00 PM EST
  TCS Post Grad   Brookhaven   3:00 PM EST
Tue. 25 National Park College   North Arkansas   1:00 PM EST
Wed. 26 Mountain View *   Richland   2:00 PM EST
  Rowan Burlington   Camden County   3:00 PM EST
  Eastfield *   Brookhaven   3:00 PM EST
Thu. 27 Delta   Union College JV   12:00 PM EST
  Delta   Union College JV   2:00 PM EST
  Richland *   North Lake   3:00 PM EST
Fri. 28 Richland *   Mountain View   2:00 PM EST
  Brookhaven *   Eastfield   3:00 PM EST
Sat. 29 TBD   Delta   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Delta   TBD   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Rowan Gloucester ^   Delaware Tech   11:00 AM EST
  Delaware County   Chesapeake   11:00 AM EST
  at Chesapeake
  Richland *   Mountain View   12:00 PM EST
  Brookdale   Prince George's   12:00 PM EST
  Rowan Gloucester ^   Delaware Tech   1:00 PM EST
  Brookhaven *   Eastfield   1:00 PM EST
  Delaware County   Chesapeake   1:30 PM EST
  at Chesapeake
 
March
Sun. 1 Delta   TBD   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  TBD   Delta   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Anoka-Ramsey   Minnesota State   1:00 AM EST
  @ US Bank Stadium
  Anoka-Ramsey   Minnesota State   3:30 AM EST
  @ US Bank Stadium
  Southern Maryland *   Prince George's   12:00 PM EST
  SUNY Adirondack   Bergen   12:00 PM EST
  Southern Maryland *   Prince George's   2:00 PM EST
  SUNY Adirondack   Bergen   2:30 PM EST
  North Lake *   Richland   3:00 PM EST
Mon. 2 North Lake *   Richland   1:00 PM EST
Tue. 3 Delta   TBD   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  TBD   Delta   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Northampton   Cumberland County   3:00 PM EST
Wed. 4 Delta   TBD   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  TBD   Delta   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Owens   Eastern Gateway Community College   1:00 PM EST
  Brookhaven *   Mountain View   2:00 PM EST
  Camden County   Raritan Valley   3:00 PM EST
  Owens   Eastern Gateway Community College   3:30 PM EST
Thu. 5 Rochester   Ripken Experience   TBA
  Spring Break Trip 3/5 - 3/14
Fri. 6 Delta   TBD   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  TBD   Delta   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Mountain View *   Brookhaven   2:00 PM EST
  Ocean County   Salem Community College   2:30 PM EST
  North Lake *   Cedar Valley   3:00 PM EST
  Brookdale   Bergen   3:30 PM EST
  Rowan Gloucester *   Atlantic Cape   3:30 PM EST
Sat. 7 TBD   Delta   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Delta   TBD   TBA
  Russ Matt Invitational @ Winter Haven, FL
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Iowa Central   Oakton   11:00 AM EST
  @ Minneapolis, MN
  Mohawk Valley   Massasoit   12:00 PM EST
  DH - G1 @ Taunton High School
  Salem Community College   Ocean County   12:00 PM EST
  Mountain View *   Brookhaven   12:00 PM EST
  Corning   Anne Arundel   12:00 PM EST
  Atlantic Cape *   Rowan Gloucester   12:00 PM EST
  Bronx   Southern Maryland   12:00 PM EST
  UConn Avery Point   Northern Essex   1:00 PM EST
  Trinity Stadium, Haverhill MA
  Lakeland   Surry   1:00 PM EST
  Oakton   Iowa Central   1:00 PM EST
  @ Minneapolis, MN
  Bergen   Brookdale   2:00 PM EST
  Atlantic Cape *   Rowan Gloucester   2:00 PM EST
  Bronx   Southern Maryland   2:00 PM EST
  South Suburban   Coastal Bend   2:00 PM EST
  Mohawk Valley   Massasoit   2:30 PM EST
  DH - G2 @ Taunton high School
  Corning   Anne Arundel   2:30 PM EST
  Salem Community College   Ocean County   3:00 PM EST
  UConn Avery Point   Northern Essex   3:30 PM EST
  Trinity Stadium, Haverhill MA
  Lakeland   Surry   4:00 PM EST
  Bergen   Brookdale   4:00 PM EST
Sun. 8 Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Corning   Anne Arundel   11:00 AM EDT
  Mohawk Valley   Massasoit   11:00 AM EDT
  @ Victory Field (Watertown, Mass.)
  Lakeland   Surry   12:00 PM EDT
  Sussex County   Atlantic Cape   12:00 PM EDT
  Corning   Anne Arundel   1:30 PM EDT
  Sussex County   Atlantic Cape   2:00 PM EDT
  Northland   Northern Oklahoma Tonkawa   2:00 PM EDT
  Cedar Valley *   North Lake   3:00 PM EDT
  Rainy River   TBD   4:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
  Northland   Northern Oklahoma Tonkawa   5:00 PM EDT
  TBD   Rainy River   6:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
Mon. 9 Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Cedar Valley *   North Lake   1:00 PM EDT
  Rainy River   TBD   4:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
  TBD   Rainy River   6:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
Tue. 10 Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Anne Arundel *   Prince George's   3:30 PM EDT
Wed. 11 University of Rochester   North Lake   1:00 PM EDT
  Brookhaven *   North Lake   1:00 PM EDT
  Corning   Cayuga   2:00 PM EDT
  Mountain View *   Cedar Valley   2:00 PM EDT
  Rowan Burlington   Rowan Gloucester   3:00 PM EDT
Thu. 12 Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Northland   Brookhaven   12:00 PM EDT
  Camden County ^   Rowan Gloucester   3:00 PM EDT
  Montgomery County   Ocean County   3:30 PM EDT
  Prince George's *   Anne Arundel   3:30 PM EDT
  Joliet ^   Brookhaven   4:00 PM EDT
  Rainy River   TBD   4:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
  TBD   Rainy River   6:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
Fri. 13 Salem Community College   Middlesex County   TBA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Central Lakes   TBA   TBA
  @ Kino Sports Complex (Tucson, AZ)
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Minnesota State   TBA   TBA
  @ Florida
  Corning   Cecil   1:00 PM EDT
  Rowan Gloucester ^   Camden County   2:00 PM EDT
  Cedar Valley *   Mountain View   2:00 PM EDT
  Corning   Cecil   3:00 PM EDT
  North Lake *   Brookhaven   3:00 PM EDT
  Cumberland County *   Atlantic Cape   3:30 PM EDT
  Rowan Gloucester ^   Camden County   4:00 PM EDT
  Rainy River   TBD   4:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
  TBD   Rainy River   6:00 PM EDT
  @ Tucson Invitational Games
Sat. 14 Middlesex County   Salem Community College   TBA
  Middlesex County   Salem Community College   TBA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Cayuga   CCBC Catonsville   12:00 PM EDT
  Frederick *   Prince George's   12:00 PM EDT
  Cedar Valley *   Mountain View   12:00 PM EDT
  Atlantic Cape *   Cumberland County   12:00 PM EDT
  North Lake *   Brookhaven   1:00 PM EDT
  Massasoit   Onondaga   2:00 PM EDT
  DH - G1
  Atlantic Cape *   Cumberland County   2:00 PM EDT
  North Arkansas   National Park College   2:00 PM EDT
  Frederick *   Prince George's   2:30 PM EDT
  Carl Albert State   Tyler   4:00 PM EDT
  Rock Valley   North Lake   4:00 PM EDT
  Massasoit   Onondaga   4:30 PM EDT
  DH - G2
Sun. 15 TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Corning   Cecil   11:00 AM EDT
  Massasoit   Mohawk Valley   12:00 PM EDT
  DH - G1 @ Onondaga CC (Syracuse, N.Y.)
  Union County   Delaware Tech   12:00 PM EDT
  Cayuga   CCBC Catonsville   12:00 PM EDT
  CC of Allegheny County   Allegany Maryland   12:00 PM EDT
  Valley Forge Military   Atlantic Cape   12:00 PM EDT
  Corning   Cecil   1:00 PM EDT
  Northland   North Lake   1:00 PM EDT
  Two seven-inning games
  Union County   Delaware Tech   2:00 PM EDT
  CC of Allegheny County   Allegany Maryland   2:00 PM EDT
  Valley Forge Military   Atlantic Cape   2:00 PM EDT
  Carl Albert State   Tyler   2:00 PM EDT
  Massasoit   Mohawk Valley   2:30 PM EDT
  DH - G2 @ Onondaga CC (Syracuse, N.Y.)
  Carl Albert State   Tyler   4:00 PM EDT
Mon. 16 Manor   Atlantic Cape   12:00 PM EDT
  Mountain View   Angelina   2:00 PM EDT
  Manor   Atlantic Cape   2:00 PM EDT
  North Arkansas   Fort Scott   2:00 PM EDT
  Delta   Olivet College   4:00 PM EDT
  Mountain View   Angelina   5:00 PM EDT
  North Arkansas   Fort Scott   5:00 PM EDT
  Delta   Olivet College   6:00 PM EDT
Tue. 17 TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Mohawk Valley   Ithaca College JV   2:00 PM EDT
  Mercyhurst North East   Onondaga   2:00 PM EDT
  Mohawk Valley   Ithaca College JV   4:00 PM EDT
  Mercyhurst North East   Onondaga   4:00 PM EDT
  Saint Vincent JV   Westmoreland   4:30 PM EDT
Wed. 18 Delaware County   CCBC Dundalk   3:00 PM EDT
  CCBC Dundalk Baseball Stadium
Thu. 19 TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Owens *   Lakeland   TBA
  Owens *   Lakeland   TBA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Westmoreland *   CC of Allegheny County   4:00 PM EDT
  DuPage   South Suburban   4:00 PM EDT
Fri. 20 TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Rowan Gloucester   Salem Community College   TBA
  TBA   Northern Essex   TBA
  Russ-Matt Invatational, FLA
  Owens *   Lakeland   1:00 PM EDT
  Erie   Anne Arundel   1:00 PM EDT
  @ Harford CC
  Delta ^   Jackson   2:00 PM EDT
  Schoolcraft *   Lansing   2:00 PM EDT
  Atlantic Cape *   Bergen   3:30 PM EDT
  Owens *   Lakeland   4:00 PM EDT
  Erie   Harford   4:00 PM EDT
  Schoolcraft *   Lansing   4:30 PM EDT
  Delta ^   Jackson   4:30 PM EDT
Sat. 21 Salem Community College   Rowan Gloucester   TBA
  Salem Community College   Rowan Gloucester   TBA
  Mohawk Valley   Onondaga   12:00 PM EDT
  Owens *   Lakeland   12:00 PM EDT
  Cayuga   Lehigh Carbon   12:00 PM EDT
  SUNY Adirondack   Westchester   12:00 PM EDT
  Herkimer   Northampton   12:00 PM EDT
  Erie   CCBC Dundalk   12:00 PM EDT
  CCBC Dundalk Baseball Stadium
  Niagara County   Anne Arundel   12:00 PM EDT
  Central Maine Community College   Massasoit   12:00 PM EDT
  DH - G1 @ Taunton HS (Taunton, Mass.)
  Bergen *   Atlantic Cape   12:00 PM EDT
  Finger Lakes   Westmoreland   12:00 PM EDT
  Jefferson (NY)   Corning   1:00 PM EDT
  Cayuga   Lehigh Carbon   1:00 PM EDT
  Jackson ^   Delta   1:00 PM EDT
  Lansing *   Schoolcraft   1:00 PM EDT
  Genesee   Monroe CC   1:00 PM EDT
  Ranger   Coastal Bend   1:00 PM EDT
  Herkimer   Northampton   2:00 PM EDT
  Bergen *   Atlantic Cape   2:00 PM EDT
  Finger Lakes   Westmoreland   2:00 PM EDT
  Bay College   Rainy River &nb